V poháru postupujeme přes silné Třebechovice!!!

TJ Sokol Lípa n. O. - SK Třebechovice p. O. 3:3 (2:1) pokutové kopy 3:0

Hned na začátku naší nováčkovské sezóny v krajské soutěži jsme překvapivě vyřadili mužstvo Třebechovic p. O., které je pravidelným účastníkem I.A třídy. V neúplné sestavě jsme předvedli velice kvalitní výkon. Dobrým bráněním jsme soupeře donutili k nakopávaným míčům, se kterými jsme si dokázali velmi dobře poradit. Soupeře jsme ohrožovali brejky, podpořenými výbornou prací našich středních záložníků. Ve druhém poločase se projevila lepší fyzická připravenost hostí, kterou soupeř korunoval v 92. minutě vyrovnáním na 3-3. A tak utkání dospělo k penaltovému rozstřelu. V něm náš brankář Patrik Janeček fantasticky vychytal všechny exekutory Třebechovic a tak se v Lípě budeme těšit na dalšího soupeře.

Sestava: Janeček - Šreibr st. (46. Fibikar) , Škop, Mondík, Král, Kafka Luboš (57. Rektor), Kafka Radim, Šreibr ml., Charvát, Sikora, Čepelka

Střelci: 4., 25. Sikora, 62. Čepelka - 20.,82. Krejcar, 90. Hruška