Další zářez na pohárové pažbě!!!

TJ Sokol Lípa n. O. - TJ Dobruška 3:2 (0:1)

V 1. kole krajského poháru jsme přivítali účastníka oblastního přeboru z Dobrušky. V silně kombinované sestavě jsme sehráli zápas dvou rozdílných poločasů. První poločas nebyl podle našich představ. Chyběl nám větší důraz a nasazení. Poločasový výsledek 0-1 byl pro nás milosrdný. Na začátku druhého, jsme po hrubé chybě pustili soupeře do dvoubrankového vedení a vypadalo to s námi bledě. Před mužstvem musím smeknout, jakým způsobem dokázalo na tento nepříznivý stav reagovat. Třemi krásnými brankami jsme skóre otočili a s vypětím všech sil i notnou dávkou štěstí jsme vybojovali postup do dalšího kola. Myslím si, že naši fanoušci museli odcházet spokojeni.

Sestava: Janeček - Škop, Mondík, Fibikar, Baše (26. Rektor), Vašata, Kafka R., Šreibr ml., Charvát, Kafka L. (78. Halíř M.), Čepelka

Střelci: 56., 62. Vašata, 66. Kafka R. - Eimann, Čopík